op. dr. ahmet dilber

Op. Dr. Ahmet Dilber, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur. İhtisasını Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniğinde yapmıştır.

2012-2017 yılları arasında Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışmış, zorunlu görev hizmetini ise 2017-2019 yılları arasında Artvin Devlet Hastanesinde gerçekleştirmiştir.

Rekonstrüktif Mikrocerrahi, dolgu vb. minimal invaziv işlemler, vücut estetiği, meme estetiği, burun estetiği ile deri ve yumuşak doku kanserleri alanında uzmanlığa sahiptir.

Operasyonlar hakkında detaylı bilgi almak için buradan iletişim formunu doldurabilir, telefon veya whatsapp aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ameliyathane

Müşteri memnuniyetini ve rahatlığını ön planda tutarak dizayn ettirdiğimiz ameliyathane ortamımız sterilizasyon işlemine tabi tutulmuştur. Ayrıca ameliyathanedeki oda sayısı, müşteri kapasitemizi fazlasıyla karşılamaktadır.

Hijyen

Hijyene çok önem veriyor, siz değerli hastalarımızın ameliyat öncesi veya sonrası sağlığa zarar verecek ortamlarda bulunmaması için çalışıyoruz. Hijyen kurallarına uygun olarak yaptığımız uygulamalarla sizlere hijyenik bir ortam sağlıyoruz.

Kişiye Özel Odalar

Siz değerli hastalarımızın rahatlığını düşünerek hazırladığımız kişiye özel odalar ile memnuniyetinizi üst noktalara çıkarmaya çabalıyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarlanan bu odalarla uygulanan işlemden daha fazla keyif almanızı istiyoruz.

klinik